KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16129190
nr 1612 9190
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Akvareller, 2 st, Fjällandskap. Signerad, numrerad 1966. Akvarell, daterad bildmått: 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x47 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:31:33
300 kr
350 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor